Wykaz podręczników 2016/2017

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO KLASY VI

Przedmiot Tytuł Autor Wydawnictwo
Historia i społeczeństwo „Wczoraj i dziś” Historia i społeczeństwo – podręcznik do klasy VI + ćwiczenie G. Wojciechowski NOWA ERA Sp. z o.o.
Zajęcia komputerowe „Informatyka Europejczyka” Podręcznik do zajęć komputerowych dla szkoły podstawowej. Klasa 6. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, Open Office.org D. Kiałka, K. Kiałka Grupa Wydawnicza HELION S.A.
Język angielski „Steps in English 3” Student’s book + ćwiczenie T. Falla, P.A. Devis, P. Shipton, E. Palczak Oxford University Press Polska Sp. z o.o.
Język polski „Między nami” Podręcznik do języka polskiego dla klasy 6 szkoły podstawowej + ćw. A.Łuczak, A. Murdzek Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
Matematyka „Matematyka wokół nas” Podręcznik dla szkoły podstawowej. Klasa 6 + ćw. H. Lewicka, M. Kowalczyk WSiP S.A.
Muzyka „Lekcja muzyki” Podręcznik do muzyki dla klasy VI szkoły podstawowej M. Gromek, G. Kilbach NOWA ERA Sp. z o.o.
Plastyka „Do dzieła” Podręcznik do plastyki dla klas IV – VI szkoły podstawowej J. Lukas, K. Ornak NOWA ERA Sp. z o.o.
Przyroda „Tajemnice przyrody” Podręcznik dla klasy 6 + ćw. J. Stawarz, F. Szlajfer, H. Kowalczyk NOWA ERA Sp. z o.o.
Zajęcia techniczne „Jak to działa?” Podręcznik do zajęć technicznych dla klas 4 – 6 szkoły podstawowej L. Łabacki, M. Łabecka NOWA ERA Sp. z o.o.
Religia „Wierzę w Kościół” . Podręcznik do nauki religii dla klasy VI szkoły podstawowej J. Szpet, D. Jackowiak Księgarnia św. Wojciecha Poznań