Nasze sukcesy

 

R o k   s z k o l n y  2 0 1 6 /2 0 1 7

 

 

I   S E M E S T R

 

Powiatowy Konkurs Fotograficzny

"MIEJSCA PAMIĘCI ZIEMI RAWSKIEJ"

 

nagrodzeni uczniowie

Sebastian Bors kl. VI B

Julia Lechowska kl. VI B

Weronika Woszczyk kl. VI B

 

Ogólnopolski Konkurs

Piosenki Turystyczno - Przyrodniczej

 

I miejsce

Jakub Bińkiewicz kl. V B

 Przedbórz

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"BĄDŹ EKO - DBAJ O POWIETRZE"

 

nagrodzeni uczniowie

Izabela Melon kl. II B

Emilia Rosińska kl. IV B

 

Miejski Konkurs

"NIE WRZUCAJ ŚMIECI DO NASZEJ SIECI"

 

nagrodzeni uczniowie

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"JESIENNA BIŻUTERIA I MOZAIKA"

 

nagrodzeni uczniowie

 

XI edycja Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie

"POLICYJNA AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA"

 

II miejsce w eliminacjach powiatowych

Wiktoria Ceran kl. III C i Aleksander Kopczyński kl. III B

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"BARWY JESIENI"

 

nagrodzeni uczniowie

Szymon Stanowski kl. III A

Adrianna Świąder kl. IV B

Regionalny Konkurs Wokalny

"ZŁOTE ŁABĘDZIE"

 

II miejsce

Jakub Bińkiewicz kl. V B

 

Konkurs Pieśni Patriotycznych

w Białej Rawskiej

 

I miejsce

Jakub Bińkiewicz kl. V B

 

Konkurs Wokalny

"TOBIE POLSKO..."

 

I miejsce w kategorii solisci

Joanna Miśkiewicz kl. II C

 

I miejsce w kategorii zespół wokalny

Joanna Miśkiewicz kl. II C i Maja Dziuba kl. II C

 

Powiatowy Konkurs Wokalny

"BIAŁO-CZERWONE NUTY"

 

I miejsce w kategorii solisci

Jakub Bińkiewicz kl. V B

 

II miejsce w kategorii solisci

Joanna Miśkiewicz kl. II C

 

I miejsce w kategorii zespół wokalny

 

Powiatowy Konkurs Wokalny

"WLAZŁ KOTEK NA PŁOTEK"

 

nagrodzeni uczniowie

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"ŚWIĄTECZNY ANIOŁEK I BOMBKA"

 

nagrodzeni uczniowie

 

Powiatowy Konkurs Wokalny

"ŚPIEWAJCIE ANIOŁOWIE"

 

nagrodzeni uczniowie

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"SZOPKA LUDOWA REGIONU RAWSKIEGO"

 

nagrodzeni uczniowie

Maja Dziuba kl. II C i Amelia Dziuba kl. V A

Szymon Szymański kl. 0 C i Hanna Szymańska kl. II B

Amelia Garbarz kl. V A

Izabela Łysakowska kl. IV B

 

wyróżnienia

Nikola Sygitowicz IV A

Dawid Wachowicz IV A i Kacper Wachowicz VI A

Joanna Zendeł II A i Oskar Zendeł V A

Bartłomiej Matuszyk IV A

szopka ludowa regionu rawskiego 03

szopka ludowa regionu rawskiego 01

 

 

 

II   S E M E S T R

 

 


 

ZAWODY SPORTOWE 2016/2017

 

 

 

 I   S E M E S T R

 

JESIENNA RUNDA XXI EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– I RZUT – 16.09.2016 Skierniewice

 

I m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

I m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

I m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Martyna Gasińska VIA

I m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

II m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Amelia Dziuba VA

II m-ce w biegu na dystansie 300m kl. VI – Amelia Stefańska VIA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Patrycja Nowak VIB

II m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

II m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

III m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

III m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Agnieszka Zielińska VB

III m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Bartłomiej Matuszyk IVA

IV m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Wiktoria Kieszek IIIB

IV m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Wiktoria Kieszek IIIB

IV m-ce w skoku w dal kl. V – Amelia Dziuba VA

V m-ce w rzucie p. palantową kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

V m-ce w skoku w dal kl. VI – Martyna Gasińska VIA

VI m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Adrianna Świądek IVB

VII m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Maria Sej IVB

X m-ce w skoku w dal kl. VI – Amelia Stefańska VIA

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 21.09.2016 Rawa Mazowiecka

 

I m-ce dziewcząt zespołowo

VI m-ce chłopców zespołowo

 

III m-ce – Amelia Stefańska VIA

III m-ce – Mateusz Sypniewski VB

VI m-ce – Martyna Gasińska VIA

IX m-ce – Julia Modelewska IIIA

X m-ce – Martyna Karolczuk VA

XI m-ce – Martyna Grochal VIA

 

udział wzięli również:

 Agnieszka Zielińska VB, Emilia Rosińska IVB, Amelia Dziuba VA, Patrycja Nowak VIB,

Aleksandra Karolczuk VIB, Patrycja Włodarska IIIB, Adrianna Świąder IVB, Maria Sej IVB

Szymon Budek IVC, Karol Goździk VB, Krystian Krupa VIA, Oskar Skoneczny VA

 

JESIENNA RUNDA XXI EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– II RZUT – 23.09.2016 Skierniewice

 

I m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

I m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Julia Modelewska IIIA

I m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Amelia Stefańska VIA

I m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

II m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

II m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Amelia Dziuba VA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Agnieszka Zielińska VB

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Martyna Grochal VIA

II m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

III m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Martyna Karolczuk VA

III m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

III m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Aleksandra Karolczuk VIB

III m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

IV m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

V m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Julia Modelewska IIIA

VI m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

VI m-ce w skoku w dal kl. V – Martyna Karolczuk VA

VII m-ce w skoku w dal kl. V – Amelia Dziuba VA

IX m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

IX m-ce w skoku w dal kl. V – Agnieszka Zielińska VB

X m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

X m-ce w skoku w dal kl. VI – Martyna Grochal VIA

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 28.09.2016 Uniejów

 

XXV m-ce – Martyna Gasińska VIA

udział wziął również Mateusz Sypniewski VB

 

JESIENNA RUNDA XXI EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– III RZUT – 30.09.2016 Skierniewice

 

I m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 300m kl. VI – Julia Lechowska VIB

I m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Amelia Garbarz VA

I m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Martyna Gasińska VIA

I m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

II m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Julia Modelewska IIIA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Julia Trójkowska IVA

III m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Julia Modelewska IIIA

VII m-ce w rzucie p. palantową kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

VIII m-ce w skoku w dal kl. VI – Martyna Gasińska VIA

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 12.10.2016 Rawa Mazowiecka

 

I m-ce sztafety dziewcząt w składzie:

Emilia Rosińska IVB, Adrianna Świąder IVB, Maria Sej IVB,

Agnieszka Zielińska VB, Amelia Dziuba VA, Amelia Zagrajek VA, Martyna Karolczuk VA,

Martyna Gasińska VIA, Martyna Grochal VIA, Aleksandra Karolczuk VIB, Patrycja Nowak VIB

 

VI m-ce sztafety chłopców w składzie:

Jakub Lipski IVA, Szymon Budek IVC, Kamil Bors IVA,

Oskar Skoneczny VA, Adam Miśkiewicz VB, Mikołaj Segrecki VB, Jakub Horniak VA,

Sebastian Bors VIB, Krystian Krupa VIA, Szymon Adamczyk VIB, Przemysław Lipski VIA

 

BIEG PO DYNIĘ

– 15.10.2016 Lesznowola

 

III m-ce w kategorii dziewcząt z kl. III-IV – Julia Modelewska IIIA

III m-ce w kategorii dziewcząt z kl. V-VI – Agnieszka Zielińska VB

V m-ce w kategorii dziewcząt z kl. II i mł. – Maja Dziuba IIC

V m-ce w kategorii dziewcząt z kl. III-IV - Adrianna Świąder IIIB

VII m-ce w kategorii chłopców z kl. II i mł. – Maciej Maciejewski IIA

VII m-ce w kategorii dziewcząt z kl. V-VI – Amelia Dziuba VA

XV m-ce w kategorii dziewcząt z kl. III-IV - Patrycja Włodarska IIIB

XXI m-ce w kategorii dziewcząt z kl. III-IV - Maria Sej IVB

 

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 20.10.2016 Rawa Mazowiecka

 

II m-ce sztafety dziewcząt w składzie:

Emilia Rosińska IVB, Adrianna Świąder IVB, Maria Sej IVB, Hanna Kielan IVB,

Agnieszka Zielińska VB, Martyna Karolczuk VA, Amelia Zagrajek VA, Amelia Dziuba VA,

Martyna Gasińska VIA, Amelia Stefańska VIA, Aleksandra Karolczuk VIB, Patrycja Nowak VIB

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 26.10.2016 Rawa Mazowiecka

 

VII m-ce sztafety dziewcząt w składzie:

Emilia Rosińska IVB, Adrianna Świąder IVB, Maria Sej IVB, Hanna Kielan IVB,

Agnieszka Zielińska VB, Martyna Karolczuk VA, Amelia Zagrajek VA, Amelia Dziuba VA,

Amelia Stefańska VIA, Martyna Gasińska VIA, Aleksandra Karolczuk VIB, Patrycja Nowak VIB

 

GRAND PRIX CITY TRAIL JUNIOR

BIEG I – 30.10.2016 Łódź

 

II m-ce w biegu na dystansie 600m – Julia Modelewska IIIA

IV m-ce w biegu na dystansie 300m – Daria Wróblewska IIC

IV m-ce w biegu na dystansie 1000m – Agnieszka Zielińska VB

V m-ce w biegu na dystansie 600m – Aleksandra Nowak IIIB

V m-ce w biegu na dystansie 1000m – Emilia Rosińska IVB

VI m-ce w biegu na dystansie 1000m – Adrianna Świąder IVB

VII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Patrycja Nowak VIB

VIII m-ce w biegu na dystansie 600m – Patrycja Włodarska IIIB

VIII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Amelia Zagrajek VA

IX m-ce w biegu na dystansie 1000m – Szymon Budek IVC

XII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Maria Sej IVB

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W MINI PIŁCE RĘCZNEJ – 7/9.11.2016 Rawa Mazowiecka

 

 VII m-ce zespołu dziewcząt w składzie:

Julia Batorek VIA, Klaudia Fronc VIA, Klaudia Oklesińska VIA,

Amelia Stefańska VIA, Aleksandra Karolczuk VIB, Martyna Karolczuk VA,

Julia Sypuła VA, Amelia Zagrajek VA, Agnieszka Zielińska VB

 

 II m-ce zespołu chłopców w składzie:

Krystian Krupa VIA, Przemysław Lipski VIA, Kacper Starczewski VIA, Sebastian Bors VIB,

Kacper Strach VIB, Maciej Kozłowski VA, Wiktor Iwański VB, Adam Miśkiewicz VB, Mikołaj Segrecki VB,

Kamil Bors IVA, Gabriel Jasnowski IVA, Michał Lisicki IVA, Jakub Lipski IVA, Szymon Budek IVC

 

XXIV SKIERNIEWICKI BIEG NIEPODLEGŁOSCI

– 11.11.2016 Skierniewice

 

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Amelia Horniak 0B

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Iga Niezgoda IA

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Julia Modelewska IIIA

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Hanna Jarecka 0A

II m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł.– Dawid Sobiecki 0B

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Maja Dziuba IIC

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Agnieszka Zielińska VB

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Laura Krupa 0C

III m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Jakub Tomczyk 0C

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Wiktoria Kieszek IIIB

IV m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Antoni Piotrowski 0A

IV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Zuzanna Tomczyk IIIA

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Patrycja Włodarska IIIB

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Emilia Rosińska IVB

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Martyna Karolczuk VA

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2004 – Aleksandra Karolczuk VIB

VI m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Artur Adamczyk 0C

VI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Daria Wróblewska IIC

VI m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2008 – Gabriel Rzeźnicki IIB

VI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Aleksandra Nowak IIIB

VI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Adrianna Świąder IVB

VI m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2006 – Szymon Budek IVC

VI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2004 – Patrycja Nowak VIB

VII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Amelia Rokitka 0C

VII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Filip Pietrzak 0A

VII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2009 – Adrian Wieczorek IA

VII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Natalia Piotrowska IIIC

VII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2008 – Maciej Maciejewski IIA

VII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2004 – Krystian Krupa VIA

VIII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Nikola Koczywąs IA

VIII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Amelia Dziuba VA

IX m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Bartosz Rymarczyk 0A

IX m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Amelia Zagrajek VA

IX m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2005 – Jakub Horniak VA

X m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2009 – Maksymilian Wieczorek IA

XIII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2008 – Jan Kumanowski IIB

XIV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Karolina Koczywąs IIA

XV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Antonina Górska IIB

XVI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Blanka Włodarczyk IIC

XVIII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Alicja Kaźmierczak IIIB

XIX m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Maria Sej IVB

 

 

HALOWY ŁÓDZKI WINTER CUP

– 19.11.2016 Łódź

 

I m-ce w skoku w dal chłopców rocznika 2006-2007 – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 200m chłopców rocznika 2006-2007 – Jakub Lipski IVA

 II m-ce w biegu na dystansie 60m dziewcząt rocznika 2008 i mł. – Iga Niezgoda IA

 II m-ce w biegu na dystansie 200m dziewcząt rocznika 2008 i mł. – Iga Niezgoda IA

 V m-ce w biegu na dystansie 60m dziewcząt rocznika 2008 i mł. – Natalia Piotrowska IIIC

V m-ce w biegu na dystansie 600m dziewcząt rocznika 2004-2005 – Amelia Stefańska VIA

 VI m-ce w biegu na dystansie 60m dziewcząt rocznika 2008 i mł. – Daria Wróblewska IIC

VI m-ce w biegu na dystansie 200m dziewcząt rocznika 2008 i mł. – Natalia Piotrowska IIIC

VI m-ce w biegu na dystansie 200m dziewcząt rocznika 2006-2007 – Julia Modelewska IIIA

VI m-ce w biegu na dystansie 600m dziewcząt rocznika 2004-2005 – Aleksandra Karolczuk VIB

VII m-ce w biegu na dystansie 200m dziewcząt rocznika 2008 i mł. – Daria Wróblewska IIC

VII m-ce w biegu na dystansie 60m dziewcząt rocznika 2006-2007 – Julia Modelewska IIIA

VII m-ce w biegu na dystansie 600m dziewcząt rocznika 2004-2005 – Agnieszka Zielińska VB

 VII m-ce w biegu na dystansie 60m dziewcząt rocznika 2004-2005 – Amelia Stefańska VIA

VIII m-ce w biegu na dystansie 200m dziewcząt rocznika 2004-2005 – Martyna Karolczuk VA

VIII m-ce w biegu na dystansie 60m dziewcząt rocznika 2008 i mł. – Antonina Górska IIB

IX m-ce w biegu na dystansie 200m dziewcząt rocznika 2008 i mł. – Antonina Górska IIB

 

udział wzięli również:

Wiktoria Kieszek IIIB, Zuzanna Tomczyk IIIA, Emilia Rosińska IVB, Adrianna Świąder IVB, Amelia Dziuba VA

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W UNIHOKEJU – 22.11.2016 Rawa Mazowiecka

 

III m-ce zespołu dziewcząt w składzie:

Julia Batorek VIA, Klaudia Oklesińska VIA, Amelia Stefańska VIA,

Aleksandra Karolczuk VIB, Patrycja Nowak VIB, Martyna Karolczuk VA, Amelia Dziuba VA,

Amelia Zagrajek VA, Emilia Rosińska IVB, Adrianna Świąder IVB, Maria Sej IVB

 

 III m-ce zespołu chłopców w składzie:

Krystian Krupa VIA, Przemysław Lipski VIA, Sebastian Bors VIB, Kacper Strach VIB,

Kamil Bors IVA, Jakub Lipski IVA, Jędrzej Mozga IVB, Jakub Sibilski IVB

 

GRAND PRIX CITY TRAIL JUNIOR

BIEG II – 27.11.2016 Łódź

 

V m-ce w biegu na dystansie 300m – Daria Wróblewska IIC 

VII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Agnieszka Zielińska VB

VIII m-ce w biegu na dystansie 600m – Patrycja Włodarska IIIB

VIII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Szymon Budek IVC

VIII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Patrycja Nowak VIB

IX m-ce w biegu na dystansie 1000m – Amelia Zagrajek VA

X m-ce w biegu na dystansie 1000m – Emilia Rosińska IVB

XIV m-ce w biegu na dystansie 1000m – Adrianna Świąder IVB

XVIII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Maria Sej IVB

 

HALOWE ZAWODY ZRZESZENIA LZS WOJ. ŁÓDZKIEGO

W LEKKIEJ ATLETYCE – 2.12.2016 Spała

 

III m-ce w biegu na dystansie 200m dziewcząt – Amelia Stefańska VIA

IV m-ce w skoku w dal chłopców – Jakub Lipski IVA

VII m-ce w biegu na dystansie 200m dziewcząt – Amelia Dziuba VA

IX m-ce w biegu na dystansie 60m dziewcząt – Martyna Karolczuk VA

IX m-ce w biegu na dystansie 200m dziewcząt – Martyna Karolczuk VA

XI m-ce w biegu na dystansie 600m dziewcząt – Agnieszka Zielińska VB

XII m-ce w biegu na dystansie 600m dziewcząt – Julia Modelewska IIIA

XV m-ce w biegu na dystansie 60m dziewcząt – Amelia Dziuba VA

XV m-ce w biegu na dystansie 60m dziewcząt – Aleksandra Karolczuk VIB

XVI m-ce w biegu na dystansie 600m dziewcząt – Amelia Zagrajek VA

XXI m-ce w biegu na dystansie 600m dziewcząt – Patrycja Nowak VIB

XXIII m-ce w biegu na dystansie 1000m chłopców – Szymon Budek IVC

XXVII m-ce w biegu na dystansie 60m dziewcząt – Aleksandra Karolczuk VIB

 

GRAND PRIX CITY TRAIL JUNIOR

BIEG III – 18.12.2016 Łódź

 

IV m-ce w biegu na dystansie 1000m – Amelia Stefańska VIA

V m-ce w biegu na dystansie 300m – Daria Wróblewska IIC

V m-ce w biegu na dystansie 600m – Aleksandra Nowak IIIB

V m-ce w biegu na dystansie 1000m – Emilia Rosińska IVB

XI m-ce w biegu na dystansie 1000m – Maria Sej IVB

 

II HALOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– 20.12.2016 Spała

 

V miejsce w biegu na dystansie 600m kl. VI - Amelia Stefańska VIA

XI miejsce w skoku w dal kl. V i mł. - Jakub Lipski IVA

 

GRAND PRIX CITY TRAIL JUNIOR

BIEG IV – 8.01.2017 Łódź

 

II m-ce w biegu na dystansie 600m – Julia Modelewska IIIA

V m-ce w biegu na dystansie 600m – Aleksandra Nowak IIIB

VIII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Agnieszka Zielińska VB

IX m-ce w biegu na dystansie 1000m – Patrycja Nowak VIB

XI m-ce w biegu na dystansie 1000m – Adrianna Świąder IVB

XII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Emilia Rosińska IVB

XVI m-ce w biegu na dystansie 1000m – Maria Sej IVB

 

 

 

 

 

 II   S E M E S T R

 

GRAND PRIX CITY TRAIL JUNIOR

BIEG V – 12.02.2017 Łódź

 

II m-ce w biegu na dystansie 600m – Julia Modelewska IIIA

V m-ce w biegu na dystansie 300m – Daria Wróblewska IIC

V m-ce w biegu na dystansie 600m – Patrycja Włodarska IIIB

VI m-ce w biegu na dystansie 1000m – Agnieszka Zielińska VB

VIII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Szymon Budek IVC

IX m-ce w biegu na dystansie 600m – Aleksandra Nowak IIIB

IX m-ce w biegu na dystansie 1000m – Emilia Rosińska IVB

X m-ce w biegu na dystansie 1000m – Amelia Zagrajek VA

XI m-ce w biegu na dystansie 1000m – Patrycja Nowak VIB

XII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Adrianna Świąder IVB

XVI m-ce w biegu na dystansie 1000m – Maria Sej IVB

 

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W SZTAFETACH PŁYWACKICH – 24.02.2017 Skierniewice

 

III m-ce zespołu dziewcząt w składzie:

Patrycja Włodarska IIIB, Oliwia Klos IIIA,

Dominika Skonieczna IVB, Marta Kaczmarczyk IVB,

Julia Sypuła VA, Anna Zielińska VA,

Julia Lechowska VIB, Patrycja Nowak VIB

 

 V m-ce zespołu chłopców w składzie:

Marcel Stefański IIIA, Szymon Stanowski IIIA,

Szymon Budek IVC, Filip Galas IVC,

Mikołaj Segrecki VB, Wiktor Iwański VB,

Kacper Strach VIB, Łukasz Walasik VIA

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W MINI KOSZYKÓWCE – 7/8.03.2017 Rawa Mazowiecka

 

IV m-ce zespołu dziewcząt w składzie:

Julia Batorek VIA, Martyna Gasińska VIA, Wiktoria Kowalczuk VI A, Klaudia Oklesińska VIA,

Aleksandra Karolczuk VIB, Patrycja Nowak VIB, Martyna Karolczuk VA, Amelia Zagrajek VA,

Klaudia Kos IVB, Emilia Rosińska IVB, Maria Sej IVB, Adrianna Świąder IVB,

Amelia Mazurkiewicz IVC, Zuzanna Tomczyk IIIA

 

 II m-ce zespołu chłopców w składzie:

Krystian Krupa VIA, Przemysław Lipski VIA, Sebastian Bors VIB, Przemyslaw Felak VIB, Kacper Strach VIB,

Wiktor Iwański VB, Adam Miśkiewicz VB, Mikołaj Segrecki VB, Mateusz Sypniewski VB

Gabriel Jasnowski IVA, Jakub Lipski IVA, Szymon Budek IVC, Borys Stasiewicz IVC

 

GRAND PRIX CITY TRAIL JUNIOR

BIEG VI – 19.03.2017 Łódź

 

II m-ce w biegu na dystansie 600m – Julia Modelewska IIIA

IV m-ce w biegu na dystansie 1000m – Agnieszka Zielińska VB

V m-ce w biegu na dystansie 300m – Daria Wróblewska IIC

V m-ce w biegu na dystansie 1000m – Emilia Rosińska IVB

VI m-ce w biegu na dystansie 600m – Patrycja Włodarska IIIB

VII m-ce w biegu na dystansie 600m – Aleksandra Nowak IIIB

VIII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Szymon Budek IVC

VIII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Amelia Zagrajek VA

IX m-ce w biegu na dystansie 1000m – Patrycja Nowak VIB

X m-ce w biegu na dystansie 1000m – Adrianna Świąder IVB

XV m-ce w biegu na dystansie 1000m – Maria Sej IVB

 

SKIERNIEWICKI BIEG WIOSNY

– 21.03.2017 Skierniewice

 

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Amelia Horniak 0B

I m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł.– Jakub Tomczyk 0C

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Maja Dziuba IIC

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Julia Modelewska IIIA

I m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2007 – Filip Mazurkiewicz IIIB

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Emilia Rosińska IVB

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2004 – Martyna Gasińska VIA

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Hanna Jarecka 0A

II m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł.– Dawid Sobiecki 0B

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Blanka Włodarczyk IIC

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Patrycja Włodarska IIIB

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Martyna Karolczuk VA

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Laura Krupa 0C

III m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Maciej Pietrzak 0B

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Daria Wróblewska IIC

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Aleksandra Nowak IIIB

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Amelia Dziuba VA

IV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Michalina Gawrzydek 0A

IV m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Antoni Piotrowski 0A

IV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Adrianna Świąder IVB

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Aleksandra Miszczak 0B

V m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Artur Adamczyk 0C

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Zofia Miszczak IIB

V m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2008 – Gabriel Rzeźnicki IIB

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Zuzanna Tomczyk IIIA

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2004 – Aleksandra Karolczuk VIB

VI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Amelia Zagrajek VA

VII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Anastazja Bierieżnaja IIB

VII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2008 – Aleksander Kopczyński IIIB

VII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2004 – Krystian Krupa VIA

VIII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Hanna Szymańska IIB

VIII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2004 – Patrycja Nowak VIB

XII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2005 – Oskar Skoneczny VA

XIII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Antonina Górska IIB

XIII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2008 – Maciej Maciejewski IIA

XIV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Maria Sej IVB

XV m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2005 – Jakub Horniak VA

XVII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Klaudia Kos IVB

XXI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Aleksandra Kielan IIB

 

GRAND PRIX CITY TRAIL JUNIOR

KLASYFIKACJA GENERALNA – 4.04.2017 Łódź

 

II m-ce w biegu na dystansie 600m – Julia Modelewska IIIA

IV m-ce w biegu na dystansie 1000m – Agnieszka Zielińska VB

V m-ce w biegu na dystansie 300m – Daria Wróblewska IIC

V m-ce w biegu na dystansie 1000m – Emilia Rosińska IVB

VII m-ce w biegu na dystansie 600m – Aleksandra Nowak IIIB

VII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Szymon Budek IVC

VII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Patrycja Nowak VIB

VIII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Amelia Zagrajek VA

IX m-ce w biegu na dystansie 600m – Patrycja Włodarska IIIB

X m-ce w biegu na dystansie 1000m – Adrianna Świąder IVB

XII m-ce w biegu na dystansie 1000m – Maria Sej IVB

 

MISTRZOSTWA POWIATU RAWSKIEGO ZRZESZENIA LZS

W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 27.04.2017 Rawa Mazowiecka

 

KLASY IV i mł.

VII m-ce Jakub Lipski IVA

VIII m-ce – Emilia Rosińska IVB

XII m-ce – Borys Stasiewicz IVC

XIV m-ce – Wiktoria Kieszek IIIB

XIV m-ce – Jan Stefański IVA

XV m-ce – Aleksandra Nowak IIIB

XIX m-ce – Patrycja Włodarska IIIB

XXI m-ce – Zuzanna Tomczyk IIIA

XXIII m-ce – Filip Lechowski IIIA

XL m-ce – Gabriel Jasnowski IVA

 

KLASY V – VI

III m-ce – Martyna Gasińska VIA

IV m-ce – Aleksandra Karolczuk VIB

V m-ce – Mateusz Sypniewski VB

XII m-ce – Agnieszka Zielińska VB

XIV m-ce – Martyna Karolczuk VA

XXIV m-ce – Amelia Zagrajek VA

XXXIII m-ce – Przemysław Lipski VIA

XXXV m-ce – Oskar Skoneczny VA

XXXVII m-ce – Sebastian Bors VIB

XL m-ce – Przemysław Felak VIB

 

udział wzięli również:

 Adrianna Świąder IVB, Maria Sej IVB, Klaudia Kos IVB,

Julia Sypuła VA, Patrycja Nowak VIB, Amelia Garbarz VA,

Karol Goździk VB, Wiktor Iwański VB

 

WIOSENNA RUNDA XXI EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– IV RZUT – 5.05.2017 Skierniewice

 

I m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Martyna Gasińska VIA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

II m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Amelia Dziuba VA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Aleksandra Karolczuk VIB

III m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Martyna Karolczuk VA

III m-ce w skoku w dal kl. V – Amelia Dziuba VA

IV m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

IV m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

IV m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Agnieszka Zielińska VB

IV m-ce w skoku w dal kl. VI – Martyna Gasińska VIA

V m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Maria Sej IVB

V m-ce w skoku w dal kl. V – Martyna Karolczuk VA

V m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Patrycja Nowak VIB

VI m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Zuzanna Tomczyk IIIA

VI m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Aleksandra Nowak IIIB

VI m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Amelia Zagrajek VA

VII m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Zuzanna Tomczyk IIIA

VII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

VII m-ce w skoku w dal kl. V – Agnieszka Zielińska VB

XII m-ce w skoku w dal kl. VI – Aleksandra Karolczuk VIB

XIII m-ce w skoku w dal kl. V – Amelia Zagrajek VA

XIV m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Maria Sej IVB

XIV m-ce w skoku w dal kl. VI – Patrycja Nowak VIB

XV m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Klaudia Kos IVB

XVI m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Klaudia Kos IVB

XIX m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Aleksandra Nowak IIIB

 

SKIERNIEWICKI BIEG MAJOWY

– 9.05.2017 Skierniewice

 

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Amelia Horniak 0B

I m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł.– Mateusz Stefaniak 0B

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Iga Niezgoda IA

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Patrycja Włodarska IIIB

I m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2007 – Filip Mazurkiewicz IIIB

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2004 – Martyna Gasińska VIA

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Laura Krupa 0C

II m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł.– Maciej Pietrzak 0B

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Daria Wróblewska IIC

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2004 – Aleksandra Karolczuk VIB

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Hanna Jarecka 0A

III m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Dawid Sobiecki 0B

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Blanka Wlodarczyk IIC

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Martyna Karolczuk VA

IV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Michalina Gawrzydek 0A

IV m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Igor Krawczyk 0B

IV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Maja Dziuba IIC

IV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Natalia Piotrowska IIIC

IV m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2008 – Gabriel Rzeźnicki IIB

IV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Zuzanna Tomczyk IIIA

IV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Agnieszka Zielińska VB

IV m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2005 – Mateusz Sypniewski VB

V m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Jakub Tomczyk 0C

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Wiktoria Kieszek IIIB

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Emilia Rosińska IVB

VI m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Antoni Piotrowski 0A

VI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Amelia Zagrajek VA

VII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Amelia Dziuba VA

VII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2004 – Krystian Krupa VIA

VIII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Joanna Miśkiewicz IIC

VIII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Hanna Szymańska IIB

IX m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Adrianna Świąder IVB

X m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2008 – Michał Było IIB

XI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Zuzanna Kowalczyk IIB

XXVI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Klaudia Kos IVB

XXVIII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Maria Sej IVB

 

WIOSENNA RUNDA XXI EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– V RZUT – 12.05.2017 Skierniewice

 

I m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Amelia Dziuba VA

I m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Aleksandra Karolczuk VIB

I m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

II m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Norbert Wójciak IVC

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Amelia Stefańska VIA

III m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Martyna Karolczuk VA

III m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Martyna Gasińska VIA

III m-ce w biegu na dystansie 300m kl. VI – Patrycja Nowak VIB

IV m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

VI m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

VI m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

IV m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Agnieszka Zielińska VB

IV m-ce w skoku w dal kl. V – Martyna Karolczuk VA

V m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Amelia Zagrajek VA

VII m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Zuzanna Tomczyk IIIA

VII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

VIII m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

VIII m-ce w skoku w dal kl. V – Amelia Dziuba VA

IX m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Zuzanna Tomczyk IIIA

IX m-ce w skoku w dal kl. VI – Aleksandra Karolczuk VIB

X m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

X m-ce w skoku w dal kl. V – Agnieszka Zielińska VB

X m-ce w skoku w dal kl. VI – Martyna Gasińska VIA

XII m-ce w skoku w dal kl. VI – Amelia Stefańska VIA

XIII m-ce w skoku w dal kl. V – Amelia Zagrajek VA

XIV m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

XIV m-ce w skoku w dal kl. VI – Patrycja Nowak VIB

XV m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Klaudia Kos IVB

XVI m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Norbert Wójciak IVC

XVIII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Klaudia Kos IVB

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W MINI PIŁCE NOŻNEJ – 12/15.05.2017 Pukinin

 

III m-ce zespołu chłopców w składzie:

Sebastian Bors VIB, Bartosz Krawczyk VIB, Przemyslaw Felak VIB, Kacper Strach VIB,

Wiktor Iwański VB, Adam Miśkiewicz VB, Mateusz Sypniewski VB

Kamil Bors IVA, Kacper Gretka IVC, Borys Stasiewicz IVC

 

V m-ce zespołu dziewcząt w składzie:

Patrycja Nowak VIB, Roksana Beta IVB, Klaudia Kos IVB,

Daria Krawczyk IVB, Dominika Skonieczna IVB, Maria Sej IVB, Adrianna Świąder IVB,

Amelia Mazurkiewicz IVC, Maja Sadach IVC, Zuzanna Tomczyk IIIA

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM – 16.05.2017 Biała Rawska

 

I m-ce zespołu dziewcząt w składzie:

Martyna Gasińska VIA, Amelia Stefańska VIA, Aleksandra Karolczuk VIB,

Amelia Dziuba VA, Martyna Karolczuk VA, Agnieszka Zielińska VB

Amelia Zagrajek VA, Emilia Rosińska IVB

 

III m-ce zespołu chłopców w składzie:

Krystian Krupa VIA, Mateusz Sypniewski VB, Jakub Lipski IVA,

Jan Stefański VIA, Szymon Budek IVC, Norbert Wójciak IVC

 

WIOSENNA RUNDA XXI EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– VII RZUT – 19.05.2017 Skierniewice

 

I m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Martyna Gasińska VIA

I m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

II m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

II m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Norbert Wójciak IVC

II m-ce w skoku w dal kl. V – Martyna Karolczuk VA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Aleksandra Karolczuk VIB

III m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Klaudia Kos IVB

III m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

III m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Martyna Karolczuk VA

III m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Amelia Zagrajek VA

III m-ce w biegu na dystansie 300m kl. VI – Patrycja Nowak VIB

IV m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

IV m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Agnieszka Zielińska VB

V m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

V m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

V m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

VI m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

VI m-ce w skoku w dal kl. VI – Aleksandra Karolczuk VIB

VII m-ce w skoku w dal kl. VI – Martyna Gasińska VIA

IX m-ce w skoku w dal kl. V – Amelia Dziuba VA

XII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Klaudia Kos IVB

XIV m-ce w skoku w dal kl. V – Amelia Zagrajek VA

XVII m-ce w skoku w dal kl. V – Agnieszka Zielińska VB

XVIII m-ce w skoku w dal kl. VI – Patrycja Nowak VIB

XIX m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Norbert Wójciak IVC

 

MINI BIEG ULICĄ PIOTRKOWSKĄ "ROSSMANN RUN"

– 21.05.2017 ŁÓDŹ

 

I m-ce w klasyfikacji zespołowej

 

III m-ce w biegu dziewcząt z kl. V-VI – Aleksandra Karolczuk VIB

V m-ce w biegu przedszkolaka –  Amelia Horniak 0B

VI m-ce w biegu przedszkolaka –  Mateusz Stefaniak 0B

VI m-ce w biegu chłopców z kl. III-IV –  Filip Mazurkiewicz IIIB

VII m-ce w biegu przedszkolaka –  Dawid Sobiecki 0B

VIII m-ce w biegu przedszkolaka –  Maciej Pietrzak 0B

VIII m-ce w biegu dziewcząt z kl. I-II – Maja Dziuba IIC

VIII m-ce w biegu dziewcząt z kl. III-IV – Emilia Rosińska IVB

X m-ce w biegu dziewcząt z kl. V-VI – Martyna Karolczuk VA

XII m-ce w biegu dziewcząt z kl. III-IV – Adrianna Świąder IVB

XIV m-ce w biegu przedszkolaka –  Hanna Jarecka 0A

XIV m-ce w biegu dziewcząt z kl. I-II – Antonina Górska IIB

XIV m-ce w biegu dziewcząt z kl. V-VI – Amelia Zagrajek VA

XV m-ce w biegu przedszkolaka –  Amelia Rokitka 0C

XVIII m-ce w biegu dziewcząt z kl. I-II – Daria Wróblewska IIC

XIX m-ce w biegu chłopców z kl. I-II – Gabriel Rzeźnicki IIB

XXI m-ce w biegu dziewcząt z kl. III-IV – Aleksandra Nowak IIIB

XXI m-ce w biegu dziewcząt z kl. V-VI – Amelia Dziuba VA

XXII m-ce w biegu przedszkolaka –  Kacper Kaźmierczak 0A

XXII m-ce w biegu dziewcząt z kl. III-IV – Amelia Mazurkiewicz IIIC

XXII m-ce w biegu chłopców z kl. III-IV –  Szymon Budek IVC

XXIV m-ce w biegu przedszkolaka –  Michalina Gawrzydek 0A

XXIV m-ce w biegu dziewcząt z kl. V-VI – Agnieszka Zielińska VB

XXVII m-ce w biegu przedszkolaka –  Laura Krupa 0C

XXVII m-ce w biegu dziewcząt z kl. III-IV – Zuzanna Tomczyk IIIA

XXVII m-ce w biegu dziewcząt z kl. V-VI – Patrycja Nowak VIB

XXIX m-ce w biegu dziewcząt z kl. I-II – Iga Niezgoda IA

XXIX m-ce w biegu dziewcząt z kl. III-IV – Wiktoria Kieszek IIIB

XXX m-ce w biegu przedszkolaka –  Artur Adamczyk 0C

XXXV m-ce w biegu dziewcząt z kl. I-II – Joanna Miśkiewicz IIC

XXXV m-ce w biegu chłopców z kl. I-II – Jan Kumanowski IIB

XXV m-ce w biegu chłopców z kl. V-VI – Krystian Krupa VIA

XXXVIII m-ce w biegu dziewcząt z kl. III-IV – Klaudia Kos IVB

XL m-ce w biegu dziewcząt z kl. III-IV – Alicja Kaźmierczak IIIB

XLV m-ce w biegu dziewcząt z kl. III-IV – Maria Sej IVB

XLVII m-ce w biegu chłopców z kl. III-IV –  Norbert Wójciak IVC

XLVIII m-ce w biegu przedszkolaka –  Jakub Tomczyk 0C

LVIII m-ce w biegu dziewcząt z kl. I-II – Zuzanna Kowalczyk IIB

LXX m-ce w biegu chłopców z kl. I-II – Kacper Pietrzak IIIC

XCII m-ce w biegu dziewcząt z kl. I-II – Aleksandra Kielan IIB

 

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM – 23.05.2017 Kutno

 

III m-ce zespołu dziewcząt w składzie:

Martyna Gasińska VIA, Amelia Stefańska VIA, Aleksandra Karolczuk VIB,

Amelia Dziuba VA, Martyna Karolczuk VA, Amelia Zagrajek VA

 

WIOSENNA RUNDA XXI EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– VIII RZUT – 23.05.2017 Skierniewice

 

I m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Norbert Wójciak IVC

I m-ce w biegu na dystansie 300m kl. VI – Patrycja Nowak VIB

II m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Julia Modelewska IIIA

II m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

III m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

III m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

III m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

V m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Zuzanna Tomczyk IIIA

VI m-ce w rzucie p. palantową kl. IV i mł. – Julia Modelewska IIIA

VI m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Zuzanna Tomczyk IIIA

VII m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

VIII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

VIII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Norbert Wójciak IVC

IX m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

IX m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Klaudia Kos IVB

X m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Patrycja Wlodarska IIIB

XII m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

XIII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Klaudia Kos IVB

XIV m-ce w skoku w dal kl. VI – Patrycja Nowak VIB

XVIII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Aleksandra Nowak IIIB

XXV m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Aleksandra Nowak IIIB

XXVI m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Patrycja Włodarska IIIB

 

WIOSENNA RUNDA XXI EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– IX RZUT – 26.05.2017 Skierniewice

 

I m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

I m-ce w biegu na dystansie 300m kl. VI – Patrycja Nowak VIB

I m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Martyna Gasińska VIA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

II m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Martyna Karolczuk VA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Amelia Zagrajek VA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Aleksandra Karolczuk VIB

II m-ce w skoku w dal kl. V – Martyna Karolczuk VA

III m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Norbert Wójciak IVC

III m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Amelia Dziuba VA

III m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Amelia Stefańska VIA

IV m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

IV m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

IV m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Agnieszka Zielińska IVB

V m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

V m-ce w skoku w dal kl. VI – Martyna Gasińska VIA

VI m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

VI m-ce w skoku w dal kl. VI – Amelia Stefańska VIA

VIII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

IX m-ce w skoku w dal kl. V – Amelia Dziuba VA

IX m-ce w skoku w dal kl. VI – Aleksandra Karolczuk VIB

XII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

XII m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Norbert Wójciak IVC

XIV m-ce w skoku w dal kl. V – Amelia Zagrajek VA

XVIII m-ce w skoku w dal kl. VI – Patrycja Nowak VIB

 

FINAŁ MIEJSKI XXI EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– 2.06.2017 Skierniewice

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

I m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 60m kl. IV i mł. – Jan Stefański IVA

I m-ce w biegu na dystansie 300m kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

I m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

I m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Martyna Gasińska VIA

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

II m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Norbert Wójciak IVC

II m-ce w skoku w dal kl. V – Martyna Karolczuk VA

II m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Martyna Karolczuk VA

II m-ce w biegu na dystansie 300m kl. VI – Patrycja Nowak VIB

II m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Aleksandra Karolczuk VIB

III m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

III m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Amelia Dziuba VA

III m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Amelia Stefańska VIA

IV m-ce w biegu na dystansie 600m kl. V – Amelia Zagrajek VA

 

XXV EUROPEJSKIE BIEGI MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW

– 3.06.2017 Bielice k. Sochaczewa

 

VI m-ce w klasyfikacji zespołowej

 

II m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2009 – Iga Niezgoda IA

III m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2009 – Maja Dziuba IIC

IV m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2008 – Natalia Piotrowska IIIC

IV m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2004 – Aleksandra Karolczuk VIB

VI m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2005 – Martyna Karolczuk VA

VIII m-ce w biegu chłopców rocznika 2007 – Filip Mazurkiewicz IIIB

VIII m-ce w biegu chłopców rocznika 2005 – Mateusz Sypniewski VB

XII m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2006 – Emilia Rosińska IVB

XIII m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2009 – Daria Wróblewska IIC

XVIII m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2007 – Aleksandra Nowak IIIB

XVIII m-ce w biegu chłopców rocznika 2006 – Jakub Lipski IVA

XXI m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2007 – Wiktoria Kieszek IIIB

XXIII m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2008 – Antonina Górska IIB

XXVI m-ce w biegu chłopców rocznika 2008 – Gabriel Rzeźnicki IIB

XXX m-ce w biegu chłopców rocznika 2009 – Mateusz Gasiński IB

XXXI m-ce w biegu chłopców rocznika 2006 – Szymon Budek IVC

XXXII m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2005 – Amelia Zagrajek VA

XXXIII m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2006 – Adrianna Świąder IVB

XXXIV m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2005 – Amelia Dziuba VA

XXXIX m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2004 – Patrycja Nowak VIB

XLII m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2008 – Zuzanna Kowalczyk IIB

XLII m-ce w biegu chłopców rocznika 2008 – Maciej Maciejewski IIA

XLIII m-ce w biegu chłopców rocznika 2004 – Sebastian Bors VIB

XLVI m-ce w biegu chłopców rocznika 2006 – Norbert Wójciak IVC

XLVII m-ce w biegu chłopców rocznika 2004 – Przemyslaw Lipski VIA

LVI m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2006 – Maria Sej IVB

LXI m-ce w biegu chłopców rocznika 2008 – Jan Kumanowski IIB

LXIV m-ce w biegu chłopców rocznika 2009 – Antoni Piotrowski 0A

LXVI m-ce w biegu dziewcząt rocznika 2007 – Patrycja Nowak IIIB

 

SKIERNIEWICKI BIEG DO LATA

– 13.06.2017 Skierniewice

 

II m-ce w klasyfikacji zespołowej

XVII Grand Prix Skierniewic w Biegach

 

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Amelia Horniak 0B

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Maja Dziuba IIC

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Julia Modelewska IIIA

I m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2007 – Filip Mazurkiewicz IIIB

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Martyna Karolczuk VA

I m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2004 – Aleksandra Karolczuk VIB

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Hanna Jarecka 0A

II m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł.– Kacper Kaźmierczak 0A

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Daria Wróblewska IIC

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Patrycja Włodarska IIIB

II m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Emilia Rosińska IVB

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2010 i mł. – Kinga Miko 0A

III m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Antoni Piotrowski 0A

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 – Blanka Wlodarczyk IIC

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Zuzanna Tomczyk IIIA

III m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 – Amelia Zagrajek VA

IV m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2010 i mł. – Jakub Tomczyk 0C

IV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Natalia Piotrowska IIIC

IV m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2008 – Gabriel Rzeźnicki IIB

IV m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 – Adrianna Świąder IVB

V m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Aleksandra Nowak IIIB

VI m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007 – Alicja Kaźmierczak IIIB

VII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Hanna Szymańska IIB

VIII m-ce w kategorii dziewcząt z rocznika 2008 – Antonina Górska IIB

VIII m-ce w kategorii chłopców z rocznika 2008 – Jan Kumanowski IIB

 

XXIII OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

– 17/18.06.2017 Łódź

 

V m-ce w skoku w dal kl. IV i mł. – Jakub Lipski IVA

XXX m-ce w biegu na dystansie 600m kl. VI – Martyna Gasińska VIA

XLI m-ce w biegu na dystansie 300m kl. V – Amelia Dziuba VA

XLIV m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Norbert Wójciak IVC

XLIX m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Emilia Rosińska IVB

LII m-ce w biegu na dystansie 600m kl. IV i mł. – Adrianna Świąder IVB

LIII m-ce w biegu na dystansie 1000m kl. IV i mł. – Szymon Budek IVC

LXIV m-ce w biegu na dystansie 300m kl. VI – Patrycja Nowak VIB

Odsłony: 1803