Nasze sukcesy

 

R o k   s z k o l n y  2 0 1 6 /2 0 1 7

 

 

I   S E M E S T R

 

Powiatowy Konkurs Fotograficzny

"MIEJSCA PAMIĘCI ZIEMI RAWSKIEJ"

 

nagrodzeni uczniowie

Sebastian Bors kl. VI B

Julia Lechowska kl. VI B

Weronika Woszczyk kl. VI B

 

Ogólnopolski Konkurs

Piosenki Turystyczno - Przyrodniczej

 

I miejsce

Jakub Bińkiewicz kl. V B

 Przedbórz

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"BĄDŹ EKO - DBAJ O POWIETRZE"

 

nagrodzeni uczniowie

Izabela Melon kl. II B

Emilia Rosińska kl. IV B

 

Miejski Konkurs

"NIE WRZUCAJ ŚMIECI DO NASZEJ SIECI"

 

nagrodzeni uczniowie

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"JESIENNA BIŻUTERIA I MOZAIKA"

 

nagrodzeni uczniowie

 

XI edycja Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie

"POLICYJNA AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA"

 

II miejsce w eliminacjach powiatowych

Wiktoria Ceran kl. III C i Aleksander Kopczyński kl. III B

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"BARWY JESIENI"

 

nagrodzeni uczniowie

Szymon Stanowski kl. III A

Adrianna Świąder kl. IV B

Regionalny Konkurs Wokalny

"ZŁOTE ŁABĘDZIE"

 

II miejsce

Jakub Bińkiewicz kl. V B

 

Konkurs Pieśni Patriotycznych

w Białej Rawskiej

 

I miejsce

Jakub Bińkiewicz kl. V B

 

Konkurs Wokalny

"TOBIE POLSKO..."

 

I miejsce w kategorii solisci

Joanna Miśkiewicz kl. II C

 

I miejsce w kategorii zespół wokalny

Joanna Miśkiewicz kl. II C i Maja Dziuba kl. II C

 

Powiatowy Konkurs Wokalny

"BIAŁO-CZERWONE NUTY"

 

I miejsce w kategorii solisci

Jakub Bińkiewicz kl. V B

 

II miejsce w kategorii solisci

Joanna Miśkiewicz kl. II C

 

I miejsce w kategorii zespół wokalny

 

Powiatowy Konkurs Wokalny

"WLAZŁ KOTEK NA PŁOTEK"

 

nagrodzeni uczniowie

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"ŚWIĄTECZNY ANIOŁEK I BOMBKA"

 

nagrodzeni uczniowie

 

Powiatowy Konkurs Wokalny

"ŚPIEWAJCIE ANIOŁOWIE"

 

nagrodzeni uczniowie

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"SZOPKA LUDOWA REGIONU RAWSKIEGO"

 

nagrodzeni uczniowie

Maja Dziuba kl. II C i Amelia Dziuba kl. V A

Szymon Szymański kl. 0 C i Hanna Szymańska kl. II B

Amelia Garbarz kl. V A

Izabela Łysakowska kl. IV B

 

wyróżnienia

Nikola Sygitowicz IV A

Dawid Wachowicz IV A i Kacper Wachowicz VI A

Joanna Zendeł II A i Oskar Zendeł V A

Bartłomiej Matuszyk IV A

szopka ludowa regionu rawskiego 03

szopka ludowa regionu rawskiego 01

 

 

 

II   S E M E S T R

 

 

Odsłony: 2049