Koła zainteresowań

 

 

 

 

K O Ł A  ZAINTERESOWAŃ

W ROKU SZKOLNYM    2016 / 2017

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Nr sali

1.

Adam Stępień

Koło języka angielskiego kl. I

 

poniedziałek

3h

jadalnia

Koło języka angielskiego kl. II

 

wtorek

3h

jadalnia

2.

Adam Miśkiewicz

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

 

wtorek

2h

38

Koło matematyczne

 

wtorek

3h

14

3.

Maria Sobczak

Koło czytelnicze

 

piątek

7h

biblioteka

Koło przyrodnicze

 

czwartek

1h

biblioteka

4.

Danuta Dębska

Chór szkolny

 

piątek

7h

14

Studio piosenki

 

środa

1h

14

5.

Daria Wieteska

Koło języka niemieckiego

 

wtorek

2h

19

6.

Dominika Podwysocka

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

 

wtorek

2h

17

Koło języka angielskiego

 

wtorek

1h

17

7.

Katarzyna Świderek

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

 

środa

4h

38

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

piątek

2h

biblioteka

8.

Ewa Kaczorek

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

środa

4h

biblioteka / jadalnia

Zajęcia artystyczno – przyrodnicze

 

czwartek

8h

12

9.

Marzena Piątkowska

Koło katechetyczne „Promyki”

 

wtorek

2h

1

10.

Ilona Kowalczyk

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. IV

 

wtorek

2h

19

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. V

 

czwartek

1h

biblioteka

11.

Elżbieta Majcher

Zajęcia sportowe – ogólnorozwojowe

 

wtorek

5h

mała sala

Zajęcia sportowe - lekkoatletyka

poniedziałek

środa

9h

hala

12.

Aneta Mirgos

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

piątek

4h

19

Zajęcia artystyczne

 

środa

1h

26

13.

Anna Kaczmarek

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

poniedziałek

4h

19

Zajęcia artystyczne

 

piątek

1h

38

14.

Małgorzata Lewandowska

Koło historyczne kl. IV – V

 

środa

8h

18

Koło historyczne kl. VI

 

środa

9h

18

15.

Elżbieta Gawarczyk

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

poniedziałek

8h

18

Koło artystyczne kl. VI

 

poniedziałek

7h

18

16.

Anna Sobstel

Koło techniczne

„ Od pomysłu do wytworu”

czwartek

9h

3

Koło informatyczne

 

wtorek

7h

3

17.

Mariola Żebrowska

Zajęcia literacko – językowe

 

poniedziałek

5h

świetlica

18.

Paweł Dębski

Piłka siatkowa dziewcząt

 

wtorek

15.00 – 16.00

hala

Piłka siatkowa dziewcząt

 

czwartek

15.00 – 16.00

hala

19.

Nina Batorek

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

wtorek

1h

19

Zajęcia czytelnicze

 

środa

2h

świetlica

20.

Beata Sienkiewicz

Zajęcia rozwijające

 

czwartek

2h

31

Zajęcia integracji sensorycznej

 

wtorek

5h

mała sala

21.

Anna Wróbel

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

wtorek

5h

19

Zajęcia rozwijające

„ Chcę wiedzieć więcej”

czwartek

6h

26

22.

Joanna Sowik

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

poniedziałek

2h

3

23.

Danuta Kosiacka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

wtorek

3h

19

Gry i zabawy sportowe

 

czwartek

5h

mała sala

Odsłony: 5682